• |
  • چهارشنبه 04 مهر 1397
  • |
  • English
  • |
  • 25713

چرا مهرآیین؟

سالهاست که مهرآیین تلاش میکند تا بهترین خدمات را ارائه کند ، در اینجا دلایل هزاران بیمار برای انتخاب مهرآیین به عنوان مرکز درمانی خود را ذکر می کنیم :

وجود پزشکان با تجربه در هر حوزه ی تخصصی : مهرآیین تقریبا اکثر تخصص ها را پوشش می دهد.با وجود وسعت منطقه ای که  ما خدمت رسانی میکنیم ، پزشکان ما تجربه ی گسترده در تشخیص و درمان بیماریها در شرایط مختلف دارند وتجربه ی بیشتری در مواجهه با شرایط کمیاب دارند.

صبور و دلسوز بودن : پزشکان مهرآیین با صبوری به مراجعین گوش می دهند و به خوبی با آنها هم دردی می کنند و بدون عجله به نگرانی ها و مشکلات آنها گوش خواهند داد و مشورت می دهند. قرارهای ملاقات با پزشک در مهرآیین به منظور تشخیص درست به طور معمول بیشتر از استاندارد جهانی ست.

رضایت مراجعین و تجربه ی خوب آنها : بیماران نقل میکنند که کیفیت و توجه ما به جزییات، بهترین خدمات درمانی ایست که تجربه کردند.

بهره گیری از مطالعات : ارائه ی خدمات بهتر قسمتی از رسالت مهرآیین است ، تمام پزشکان  مهرآیین با هر تخصصی هر روز در حال تحقیق و بررسی هستند . نه تنها پزشکان بلکه هر کسی که در تیم درمانی شماست مدام به دنبال به روز ترین اطلاعات مرتبط به مشکل شماست . بیماران ما از به روز ترین اطلاعات بهره می برند.

دیدگاههای مختلف : پزشکان مهرآیین با یکدیگر مشورت می کنند ،  انها با یکدیگر مانند یک تیم در تعاملند ، در مهرآیین شما تنها نظر یک پزشک را دریافت نمی کنید بلکه نظرات پزشکان مختلف با تخصص های متفاوت برای تشخیص و درمان بهتر به شما ارائه می شود.

یک مرکز مجهز : تقریبا اکثر مراکز پزشکی که نیاز دارید در یک مکان جمع شده . پزشک متخصص ، آزمایشکاه ، مرکز تصویر برداری ، بخش بستری ، همه زیر یک سقف در اختیار شماست . و تمامی اینها در یک مسیر درست طراحی شده تا پروسه ی تشخیص که در مراکز دیگر ممکن است ماهها وقت بگیرد در این مرکز چند روز بیشتر طول نخواهد کشید.

صدر نشین :

در اکثر معیارها مهرآیین بهترین کیفیت را ارائه میکند . و همیشه در اخلاق مداری و احترام به مراجعین پیشرو بوده.

تکنولوزی : مهرآیین مجهز به به روز ترین تکنولوژی در تشخیص و درمان بیماریست از بهترین دستگاه های تصویربرداری گرفته تا انواع جراحی ها . و این روش ما را در تشخیص و درمان بهتر یاری میکند.

تجربه: سالهاست که مهرآیین مشغول به خدمت رسانی ست. ما سالها تجربه در شرایط معمول و خاص را داشتیم و به جوامع مختلف خدمت رسانی کرده ایم . و مراجعین ما همیشه از تجربه ی خود راضی بودند.

نشانی: لواسان - بلوار امام خمینی - پلاک 785 - بیمارستان مهرآیین